Technická podpora

V případě, že signálka konstruovaná na napětí 230 V AC bude připojena k záložnímu zdroji či frekvenčnímu měniči, je nutné konzultovat tuto záležitost s výrobcem.

Indikační signálky je možné vyrobit s vestavěným testem jen v provedení svit a blik (F) provedení dvoustav se signálky s testovací svorkou nevyrábí!

Po dohodě s techniky firmy lze vyrábět různé modifikace signálek. Např signálky na vyšší rozsah napětí, vícebarevné signálky, dvoustavové signálky přepínané změnou polarity atd.

Signálky řady IHS-95, HIS-95, EIS-96, VIS-98 můžeme vyrobit též s extrémní svítivostí (vhodné zejména do prostor s denním osvětlením).

Pro napětí 110 V DC a 220 V DC jsou některé signálky vybaveny vnějším předřadným odporem.

Potlačením indukovaného napětí se rozumí - nastavení indikační signálky tak, aby nebyla schopna reagovat na indukované napětí na vodičích, ke kterým je signálka připojena. Toto indukované napětí mívá různou velikost a vzniká při dlouhých souběžných trasách několika kabelů. U našich svítících a blikajících signálek s vrtacím otvorem 16, 22 a 30 mm je při provozním napětí 230 V AC toto potlačení indukovaného napětí standardně nastaveno do 30V.

Signálky IS, IHS, HIS, EIS, CSL, SOS, VIS s napětím 24 V jsou vyráběny v unipolárním provedení.

U signálek řady "99" není používán venkovní předřadný odpor.

Kontaktujte nás

Pokud jste na našich stránkách nenašli odpověď na to, co jste hledali a máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo vyplněním tohoto formuláře a my Vás v co nejkratším termínu kontaktujeme.