English     Hlavní stránka >> Technická podpora

  O společnosti
       Kde nás najdete
       Kontakty
       Reference
       Obchodní podmínky
       Politika jakosti
       Certifikáty
       Firemní listiny
  Podpora
 
  Elektronický obchod


Zakázková výroba plošných spojů
Termokamera
Elektroinstalace
Velkoformátový fototisk
        
   Technická podpora   
  


   V případě, že signálka konstruovaná na napětí 230 V AC bude připojena k záložnímu zdroji či frekvenčnímu měniči, je nutné konzultovat tuto záležitost s výrobcem.

   Indikační signálky je možné vyrobit s vestavěným testem jen v provedení svit a blik (F) provedení dvoustav se signálky s testovací svorkou nevyrábí!

   Po dohodě s techniky firmy lze vyrábět různé modifikace signálek. Např signálky na vyšší rozsah napětí, vícebarevné signálky, dvoustavové signálky přepínané změnou polarity atd.

   Signálky řady IHS-95, HIS-95, EIS-96, VIS-98 můžeme vyrobit též s extrémní svítivostí (vhodné zejména do prostor s denním osvětlením).

   Pro napětí 110 V DC a 220 V DC jsou některé signálky vybaveny vnějším předřadným odporem.

   Potlačením indukovaného napětí se rozumí - nastavení indikační signálky tak, aby nebyla schopna reagovat na indukované napětí na vodičích, ke kterým je signálka připojena. Toto indukované napětí mívá různou velikost a vzniká při dlouhých souběžných trasách několika kabelů. U našich svítících a blikajících signálek s vrtacím otvorem 16, 22 a 30 mm je při provozním napětí 230 V AC toto potlačení indukovaného napětí standardně nastaveno do 30V.

   Signálky IS, IHS, HIS, EIS, CSL, SOS, VIS s napětím 24 V jsou vyráběny v unipolárním provedení.

   U signálek řady "99" není používán venkovní předřadný odpor.